Kúpeľňové štúdio
Súčasťou nášho STAVEBNÉHO CENTRA STAVIVÁ ČADCA je najväčšie kúpeľňové štúdio a najkomplexnejšou a najširšou ponukou na Kysuciach za vynikajúce ceny.
Stavebné centrum STAVIVÁ
Stavebné centrum STAVIVÁ je jednou z prevádzok firmy TECHNOTHERM, s.r.o, Čadca. Okrem základnej ponuky stavebného materiálu vám ponúkame i sortiment oddelenia farieb a stavebnej chémie, oddelenie železiarstva, oddelenie vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu a oddelenie dverí.
Akcie
Akcie

Fasádne štúdio

NOVINKY PRE VÁS – ONLINE FASÁDNE ŠTÚDIO ZADARMO:

Aby ste mali farbu takú akú chcete. Vyberte si z 2 možností návrhu:
 

Fasádne štúdio WEBER

Fasádne štúdio WEBER

LOGO weber

LOGO baumit

Naše STAVEBNÉ CENTRUM STAVIVÁ ČADCA Vám dodá certifikovaný zatepľovací systém, alebo samotnú fasádu komplexne. 

Ponúkame pre vašu fasádu kompletný sortiment a príslušenstva fasád – izolácie proti vlhkosti, tepelné izolácie ako sú polystyrén, minerálne a sklenené izolácie, kvalitné lepidlá a omietky vo všetkých farebných odtieňoch. 

Poradíme Vám nie len so zateplovacími produktami, ale aj s farbami a pripravíme vám 3D vizualizácie vašej fasády. Vzorky fasád, vzorkový pult najpoužívanejších farieb a štruktúr omietok.

Pre svojich zákazníkov robíme zameranie objektu, návrh riešenia, cenovú kalkuláciu, 3D návrhy až po zabezpečenie profesionálnej firmy pre montáž.

 V prípade záujmu o spracovanie projektu stavby pre zníženie energetickej náročnosti budovy a o ďalšie súvisiace služby (inžinierska činnosť, výber dodávateľa, stavebný dozor) kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. príp. nášho obchodného poradcu.