Kúpeľňové štúdio
Súčasťou nášho STAVEBNÉHO CENTRA STAVIVÁ ČADCA je najväčšie kúpeľňové štúdio a najkomplexnejšou a najširšou ponukou na Kysuciach za vynikajúce ceny.
Stavebné centrum STAVIVÁ
Stavebné centrum STAVIVÁ je jednou z prevádzok firmy TECHNOTHERM, s.r.o, Čadca. Okrem základnej ponuky stavebného materiálu vám ponúkame i sortiment oddelenia farieb a stavebnej chémie, oddelenie železiarstva, oddelenie vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu a oddelenie dverí.
Akcie
Akcie

Služby

 

1. GRAFICKÉ NÁVRHY KÚPELNÍ

Urobíme Vám 3D grafický návrh s výpočtom spotreby a kladačským plánom. Naši dizajnéri v kúpeľňovom štúdiu Vám poradia pri výbere a zariaďovaní Vašej kúpeľne, pričom budú rešpektovať Vaše požiadavky. Pomôžu Vám s výberom značiek, farieb, zvolia pre vás vhodný dizajn, aby stavba, alebo rekonštrukcia Vašej kúpeľne nebola starosť.
Platí pre nás slogan:
KÚPEĽŇA OD NÁS BEZ VAŠICH STAROSTÍ A EŠTE AJ UŠETRÍTE.
 

2. PORADENSTVO

Nemusíte byť odborníci na stavbu a predsa môžete postaviť krásny dom, či kvalitne zrekonštruovať byt, alebo Vašu kúpeľňu. V prípade akýchkoľvek otázok sa s dôverou obráťte na personál nášho stavebného centra STAVIVÁ. Náš vyškolený personál vám poradí, poslúži, pomôže a ponúkneme Vám vedieť optimálne riešenie. V našich predajniach ponúkame viac ako predaj stavebného materiálu. U nás nájdete okrem širokej škály tovaru aj odborné poradenstvo, a stavba sa tak pre vás stane oveľa jednoduchšou.Mnohé pracovné návody nájdete aj na tejto stránke v časti pracovné návody.
 

3. OSOBNÝ PORADCA

Ponúkame Vám možnosť osobnej návštevy nášho obchodného poradcu priamou Vás na stavbe. Šetrí to Váš čas, bude riešiť konkrétne požiadavky a problémy, ceny a samozrejme výhodné zľavy. Zabezpečí Vám možnosť dodania tovaru na základe telefonickej, alebo mailovej objednávky – ušetrí tým Váš čas, ale i peniaze. S nami bude stavba hračkou.
 

4. PROJEKTY – výpočet spotreby

Na základe Vami dodaného projektu Vám vypracujeme prepočet spotreby materiálu u nás, alebo i priamo u výrobcu. Ušetríte tým peniaze za zbytočné množstvo materiálu.
 

5. PROJEKTY – zateplenia

V prípade záujmu o spracovanie projektu stavby pre zníženie energetickej náročnosti budovy a o ďalšie súvisiace služby (inžinierska činnosť, výber dodávateľa, stavebný dozor) kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. príp. nášho obchodného poradcu.
 

6. FASÁDNE ŠTÚDIO

Fasádne štúdio je výborná služba, ktorá Vám pomôže pri výbere fasády Vášho domu podľa vlastného vkusu. Prineste si fotografiu Vášho domu, a my Vám vďaka počítačovej technológii ponúkneme nový kabát pre Vašu stavbu vo viacerých variantoch.Vo fasádnom štúdiu Vám okrem návrhu farebného riešenia fasády Vášho domu poradíme aj s jeho zateplením, úpravou fasád, nátermi na drevo a kov, atď.
 

7. MIEŠANIE FARIEB A OMIETOK

Paleta farieb je takmer nekonečná. Vyberte si farbu podľa vašich predstáv a my vám ju namiešame. Ponúkame širokú škálu farieb a omietok od rôznych výrobcov. Stačí len prísť, vybrať si, a váš dom je v okamihu iný...či už vás láka moderný dizajn alebo uprednostňujete klasiku, s farbami od nás si splníte každý sen o farebnom domove.
 

8. DOPRAVA

Doprava tovaru z nášho stavebného centrá STAVIVÁ nie je žiadny problém. Tovar zakúpený v našom stavebnom centre vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu za výhodných podmienok. Tovar je možné vykladať i hydraulickou rukou.
 
004.JPG003.JPG002.JPG005.JPG006.JPG001.JPG

9. NAKLÁDKA TOVARU

Nakládka tovaru u nás je súčasťou vášho nákupu. Zakúpený tovar v našom stavebnom centre STAVIVÁ vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta. Vyberte si, a o ostatné sa už postaráme.

10. TOVAR SKLADOM

V stavebnom centre STAVIVÁ vám ponúkame väčšinu výrobkov skladom. Je pre nás prioritou, aby ste si vybraný tovar ihneď po kúpe mohli odniesť. Vieme, že tovar potrebujete teraz, nie o 2 týždne. Preto máme v ponuke vždy skladom širokú škálu výrobkov pre našich zákazníkov.

11. PLATBA KARTOU

Za nákup tovaru v našom stavebnom centre STAVIVÁ je možné zaplatiť okrem hotovosti aj bežnými platobnými kartami.

12. PREDAJ NA SPLÁTKY

Nákup materiálu aj bez zaplatenia celej sumy .Ponúkame predaj na splátky cez QUATRO – POŽIČKY.

13. OBČERSTVENIE

Dajte si u nás rannú kávu, poraďte sa s našimi odborníkmi, nakúpte potrebný materiál a vaša stavba sa môže začať. Ranná káva u nás – ste vítaní.

14. PARKOVANIE

Stojíte na správnom mieste - u nás na parkovisku. A máte vždy istotu, že miesto pre vaše auto máme pripravené. Stačí len prísť...