Kúpeľňové štúdio
Súčasťou nášho STAVEBNÉHO CENTRA STAVIVÁ ČADCA je najväčšie kúpeľňové štúdio a najkomplexnejšou a najširšou ponukou na Kysuciach za vynikajúce ceny.
Stavebné centrum STAVIVÁ
Stavebné centrum STAVIVÁ je jednou z prevádzok firmy TECHNOTHERM, s.r.o, Čadca. Okrem základnej ponuky stavebného materiálu vám ponúkame i sortiment oddelenia farieb a stavebnej chémie, oddelenie železiarstva, oddelenie vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu a oddelenie dverí.
Akcie
Akcie

Veľkoobchod - obklady, dlažby a sanita

Firma TECHNOTHERM, s.r.o. sa od roku 1996 venuje veľkoobchodnému predajú obkladov , dlažieb sanity a kúpeľňovému nábytku.

Na slovenskom trhu zastupuje firmy CERAMIKA PARADYZ, POLCOLORIT, ROVESE – CERSANIT A OPOCZNO.

Na Slovensku zásobujeme množstvo prevádzok zaoberajúcich sa predajom obkladov , dlažieb a sanity. Naši zaregistrovaní obchodní partneri sa môžu službou B2B pripojiť do našej skladovej evidencie na online objednávanie tovaru, overovanie si tovaru na sklade a sledovanie plnenia svojich objednávok.

Prístup na B2B

V prípade, že máte záujem sa i Vy sa stať našim obchodným partnerom prosím kontaktujte nás na e-maili: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. prip. na čísle 0905 465 596. Radi Vás osobne navštíme, prípadne vás privítame v našej firme osobne.

Výhodou spolupráce s našou firmou je spoľahlivosť serióznosť a dlhoročná skúsenosť v oblasti predaja obkladov, dlažieb a sanity.

Ponúkame Vám široký sortiment tovaru skladom, pravidelné rozvozy, marketingovú podporu a podporu predaja formou vzoriek, stojanov a školeniami našich zákazníkov. Sme tu pre našich zákazníkov.

TEŠIME SA NA SPOLUPRÁCU.