Kúpeľňové štúdio
Súčasťou nášho STAVEBNÉHO CENTRA STAVIVÁ ČADCA je najväčšie kúpeľňové štúdio a najkomplexnejšou a najširšou ponukou na Kysuciach za vynikajúce ceny.
Stavebné centrum STAVIVÁ
Stavebné centrum STAVIVÁ je jednou z prevádzok firmy TECHNOTHERM, s.r.o, Čadca. Okrem základnej ponuky stavebného materiálu vám ponúkame i sortiment oddelenia farieb a stavebnej chémie, oddelenie železiarstva, oddelenie vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu a oddelenie dverí.
Akcie
Akcie

Kariéra

Pre napĺňanie cieľov našej spoločnosti a neustáleho zvyšovania kvality predaja a služieb pre našich zákazníkov dávame priestor ambicióznym a cieľavedomým ľuďom s chuťou neustále sa vzdelávať, ľuďom ktorí majú „obchod v krvi“, nezastavia ich problémy a záleží im na profesijnom raste a profesionálnom prístupe ku klientom.
Ak nemáme momentálne zverejnené žiadne voľné pracovné miesta aj napriek tomu nám zašlite svoju žiadosť spolu s motivačným listom a so štrukturovaným životopisom.

Kontakt:

Životopisy, pokiaľ možno s fotografiou, zasielajte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.